• Агентство нерухомості АІСА реалізує Ваші мрії комфортного житла у Львові!

з 9 до 18

Понеділок-П'ятниця. Субота з 11 до 15-00.

м. Львів

вул. Київська 21

+38(067)4831653

aisa@ukr.net

Порівняти оголошення

Оренда житла у Львові

Оренда квартири у Львові
Орендування квартири в той чи інший час цікавить щонайменше дві треті населення міста Львів. Це молодь, яка планує з’їхати від батьків та почати самостійне життя; студенти, яких не влаштовують апартаменти, надані університетами; молоді спеціалісти, які приїжджають в місто у пошуках комфортного життя; дорослі люди, яким важливо бути мобільними та інші групи населення. Про підвищений попит говорить і розвиток сфери орендного бізнесу, який ще донедавна був юридично недосконалим. Як правильно орендувати жилий простір, щоб потім не пожалкувати, які деталі варто передбачити заздалегідь і як виглядає договір оренди – про все це розкажемо далі в тексті.
Як правильно орендувати квартиру
Свіжий євроремонт, нові меблі, доброзичливий хазяїн, зручне розташування та непогана ціна – здавалося б п’ять причин з п’яти орендувати саме цю квартиру. Але це зовсім не так. Під свіжим косметичним ремонтом можуть приховуватись проблеми з електричною проводкою, наприклад, коли вмикаючи два електроприлади зникає світло, а лампочки живуть тільки місяць. Можливо проблеми з каналізацією? Можливо у доброзичливого хазяїна не буде всіх необхідних документів і в результаті ціна буде зависокою? Грамотно орендувати квартиру вам допоможе агентство нерухомості або ріелтор.
Оренда квартири через агентство та договір оренди
Фахівці агентства нерухомості, зокрема нашого агентства, повинні знайти і показати клієнту варіанти, які відповідають його побажанням. Незалежно від того, чи вибрали ви агентство чи працюєте з приватним ріелтором, найважливіший документ, на який потрібно розраховувати – договір оренди. Ріелтор або агент може надавати клієнту всю необхідну допомогу, в яку входить перевірка документів, супровід нотаріальної угоди, тощо. Підписання договору є важливим і обов’язковим етапом для вашої правової безпеки. В нього записується інформація про нерухомість, правові відношення сторін, сума оплати оренди та сума оплати агентству нерухомості. Наприклад, поширений випадок при орендуванні квартири без договору – недотримання домовленості оплати. Орендодавець через два місяці говорить про безпідставне підвищення орендної плати і шантажує виселенням. Трапляються також випадки виселення орендарів без надання часу на пошуки нового житла. І дійсно, в таких випадках орендар залишається в уразливому становищі, яке можливо було б уникнути. Таким чином, користуючись послугами агентства нерухомості, ви одразу уникаєте більшості проблем, пов’язаних з грошовими та правовими аспектами, залишаючись при цьому впевненим, що завтра ви буде мати дах над головою.

Місце розташування квартири

Ви маєте визначитись з цим заздалегідь і повідомити про це вашому агенту, або ж шукати прицільно самостійно. Не секрет, що квартири які знаходяться ближче до центру будуть дорожчими ніж квартири, які знаходяться 3-6 км за лінією ближнього центру. Так, це властиве таким містам як Київ чи Харків, але у Львові це буде лише частково правдою. Реально знайти квартиру в ближньому центрі у Львові за низькою та середньою ціною, що не може не радувати поціновувачів старовини. Але треба бути готовим до відповідного ремонту та старих систем опалення та водопостачання. Квартири на окраїні міста з сучасним ремонтом будуть, відповідно, дорожче за такі самі квартири у старому фонді Львова.

Оскільки не є секретом, що метро у Львові існує тільки в міських легендах, в проблемі пересування ви маєте опиратись на мережу наземного міського транспорту. Вам має бути зручно добиратись на роботу або навчання, бажано без пересадок.

Якщо ж ви маєте власний транспорт, наприклад автомобіль, прослідкуйте за місцем для паркування, адже за незаконне паркування передбачені штрафи. Володарям велосипедів найлегше – необхідно знайти місце де ви зможете не хвилюватися за вашого двохколісного друга.

Пам’ятайте про рекреаційні зони. Всім нам необхідно відпочивати, а найкраще відпочити від стресу нам допомагає природа. Якщо в невеликих містах це легко вирішується відстанню до ближнього лісу, у великих містах як Львів з цим складніше. В містах таку роль грають парки і нерідко для відпочинку містянам приходиться переживати стрес вже на шляху до них в міському транспорті. Якщо це можливо, постарайтеся вибрати квартиру ближче до зеленої зони, а найліпше в пішій доступності.

Огляд квартири

Після визначення місця та знайшовши декілька варіантів, так чи інакше, наступним кроком буде огляд квартири. На що необхідно звернути увагу в першу чергу?

  • Ремонт
  • Водопостачання та каналізація
  • Опалення
  • Електрика

Нажаль більшість майбутніх орендарів звертають увагу на зовнішній вигляд квартири та недостатньо вдаються в деталі. Звісно, приємний для ока житловий простір буде комфортним для проживання, допоки не виявиться що взимку опалення квартири відбувається шляхом розпалення австрійської пічки. Мало приємного зіштовхнутись з такими речами на початку зимових холодів, якщо ви, звісно, не фанат вікторіанської епохи. Тому уважно прослідкуйте за вищезгаданими аспектами, вибирайте те що для вас буде більш комфортним і зручним з точки зору практичності і потім вже естетичності. Пам’ятайте про тенденцію зростання цін на енергію і рух держави в напрямку енергоефективних технологій та екологічності, що говорить про те, що опалення газом та використання старих методів опалення приміщення будуть виходити в кінцевому випадку дорожче, натомість опалення електроенергією або використання сучасних котлів та систем опалення буде дешевшим.

Ціна оренди у Львові

Звісно, від якості всіх вище згаданих аспектів залежатиме і ціна квартири, і про це вам повідомить агент з нерухомості, також він вкаже вам на всі плюси та мінуси житла. Ціна квартири в середньому сегменті буде залежати від середньої оплати праці в місті, що є логічним і дорівнюватиме 40—50% від неї. Опираючись на це ви зможете побачити чи орендодавець завищує ціну чи ні.

Власне, ідеальну квартиру знайти нелегко і навряд чи можливо. Однак знайти найкомфортніший та найближчий варіант до вашої мрії все таки реально, і звернувшись до професіоналів ви пришвидшите пошук і убезпечите себе.

img

aica

Схожі повідомлення

Документи при оформленні угоди.

До купівлі нерухомості необхідно підійти досить...

Продовжити читання →
по aica

Особливості купівлі новобудови у Львові з допомогою агентства нерухомості.

На перший погляд здається, що у самостійній купівлі...

Продовжити читання →
по aica

Як обрати квартиру у Львові?

Коли настає час для покупки квартири, майже в усіх...

Продовжити читання →
по aica

Приєднуйтесь до дискусії