• Агентство нерухомості АІСА реалізує Ваші мрії комфортного житла у Львові!

з 9 до 18

Понеділок-П'ятниця. Субота з 11 до 15-00.

м. Львів

вул. Київська 21

+38(067)4831653

aisa@ukr.net

Порівняти оголошення

Директор ТОВ  АІСА КОНСАЛТІНГ  Ілона Степанівна Андроник 

тел.:+38 (067) 483-16-53

Моя робота у сфері нерухомості розпочалась у 2007 році вступом у професійну спілку фахівців з нерухомості .

У 2008 році пройшла сертифікаційні курси, які тоді проводили метри своєї справи – Оганесян Артур Павлович, Кіркіна Ірина Анатоліївна, Топал Анатолій Анатолійович – ці люди допомогли мені розкрити суть і місію висококласної професійності ріелтора.

У 2015 році мене обрали Головою Львівської філії Спілки Фахівців з нерухомого майна України . Лідери нашої Спілки і наставники в роботі це висококваліфіковані спеціалісти своєї справи Несін Віктор Васильович, Ставінога Лариса Михайлівна, Фурса Любов Анатоліївна – вони вносять великий вклад в розвиток професії, і новий Законопроект про ріелторську та брокерську діяльність. Вони засновники щорічного Міжнародного Форуму спеціалістів з нерухомості та ініціатори співпраці та обміну досвідом з Європейською спільнотою ріелторів FIABCI.

Великим досягненням в роботі, вважаю участь у створенні Львівського об’єднання ріелторів! В підписанні  етичних норм і правил роботи, де прийняли участь 370 ріелторів Львова!

Бути експертом в нерухомості – це тільки одна складова частина професійності. Основна місія – зробити людей щасливішими! Допомагати у вирішенні проблем пов’язаних  з купівлею та продажем нерухомості. Вміти відповідально, з високою рентабельністю розмістити інвестиційни кошти клієнтів.

Організувати якісне управління нерухомим майном клієнтів, щоб люди які нам довіряють, були задоволені і впевнені в надійності партнерства і кваліфікованій підтримці.

Команда агентства нерухомості “АІСА-Консалтінг”, побудована мною саме на таких принципах. Щороку ми проходимо тренінги по підвищенню кваліфікації, відвідуємо форуми, семінари, виставки – безперестанно вчимося, відпрацьовуємо  навички і відкриваємо нові аспекти в роботі.

Реалізовувати свої мрії з нами – це завжди надійно, професійно і так як Ви Мрієте!

З повагою і надією на співпрацю – директор ТОВ  АІСА КОНСАЛТІНГ Ілона Андроник