• Агентство нерухомості АІСА реалізує Ваші мрії комфортного житла у Львові!

з 9 до 18

Понеділок-П'ятниця. Субота з 11 до 15-00.

м. Львів

вул. Київська 21

+38(067)4831653

aisa@ukr.net

Порівняти оголошення

Як обрати квартиру у Львові?

Коли настає час для покупки квартири, майже в усіх з’являється безліч запитань. Як обрати квартиру у Львові? Яка квартира краще? На що звернути увагу при купівлі квартири? Чи допоможе агентство нерухомості?

 

Для початку необхідно визначитись яка квартира має підійти саме Вам. Це залежить від дуже багатьох факторів:

 

  • Сума, на яку Ви розраховуєте – щоб було вигідно, не переплатити, знайти дешевше.
  • Хто планує оселитись в нове житло – це має бути квартира для одинокої самодостатньої людини, для подружньої пари з мріями про дітей, квартира для похилих батьків, житло для студента, який розпочинає свій шлях в самостійне доросле життя, квартира для здачі в оренду, абощо.
  • Чи потрібні Вам у Вашій майбутній квартирі додаткові приміщення для зручностей – окремий кабінет для роботи на дому, складові приміщення, гардеробні, окрема дитяча кімната, кімната для відпочинку гостей, відокремлена столова кімната, абощо.
  • Потрібна квартира в новій багатоповерхівці з нуля без ремонту, бо Ви маєте чітке уявлення ідеального ремонту своєї мрії з бажанням втілити це? Чи, може, у Вас план є, але Ви ще не маєте достатньо коштів на весь ремонт і бажаєте це робити поступово – тоді можна обрати квартиру з мінімальним ремонтом від будівельників, або ж вже трохи обжиту квартиру на вторинному ринку житла. Якщо ремонт найближчим часом Ви взагалі не плануєте, або квартира буде здаватись в оренду, то варто обирати обжиту приємну квартиру, в якій вже є ремонт та максимум необхідних зручностей для Вас (є квартири, які вже абсолютно укомплектовані побутовою технікою, меблями, з ремонтом, сантехнікою).

 

На що ще звертати увагу, коли Ви запланували купити квартиру у Львові? На деталі, на які Ви особисто не зможете просто так вплинути та виправити, але несуть велику для Вас важливість:

  • Стан самого будинку – відгуки про будівництво, вік будівлі, зовнішні характеристики, стан під’їзду, сходинок, наявність та стан ліфту.
  • Скільки поверхів і на якому саме поверсі знаходиться бажана квартира.
  • Скільки сусідських квартир будуть поруч з Вами і які сусіди там живуть.
  • В якому районі Львова знаходиться бажана квартира, чи є те, що Вам необхідно для комфортного проживання – парки, сади, поліклініка, лікарня, садочок, школа, крамниці, аптеки, розважальні комплекси, транспортні зупинки, зручна дорога поруч, автостоянки, паркінги, спортивні комплекси, чи легко добиратись до місць, які Ви часто навідуєте (робота, родина, друзі, кафе, хобі тощо).

 

  • Загальний стан труб, проводки, якість утеплення будинку, зовнішнє оздоблення, наявність достатньої кількості вільних паркомісць поблизу, на яку місцевість виходять вікна, чи не заважатимуть Вам звуки (одні спокійно ставляться до звуків постійно проїжджаючих машин, інші нервують від постійних криків діток , які грають на дитячому майданчику під вікнами).

 

  • Планування квартири – воно вже Вам підходить? Достатньо кімнат, чи потрібно буде робити перепланування для втілення мрії? А можливе буде перепланування саме в цьому випадку?

 

 

Існує купа різних нюансів і питань для підбору квартири у Львові. Краще сісти і дуже ретельно обдумати які деталі особисто Вам важливі, а на які Ви можете не звертати увагу. Напишіть максимально необхідні умови для вибору. Краще за все звернутись за професійною допомогою до спеціалістів з великим досвідом – до агенції нерухомості у Львові, надати їм список критерій і обговорити деталі, обрати декілька варіантів від агентства та продивитись їх особисто (якщо плануєте жити не тільки Ви, або квартира не для Вас, то радимо взяти з собою майбутніх власників, або фотоапарат). Після огляду всіх підібраних варіантів пройдіться по своїм спискам та помітьте яка квартира для Вас має більше переваг і менше недоліків, на що Ви готові не звертати увагу, а що для Вас є критичним і не підлягає обговоренню.  Останній крок : остаточно визначайтесь з варіантом і рушайте в агентство нерухомості в місті Львів для підписання документів та починайте святкувати правильний, продуманий, зважений вибір!

img

aica

Схожі повідомлення

Документи при оформленні угоди.

До купівлі нерухомості необхідно підійти досить...

Продовжити читання →
по aica

Особливості купівлі новобудови у Львові з допомогою агентства нерухомості.

На перший погляд здається, що у самостійній купівлі...

Продовжити читання →
по aica

Інвестування в нерухомість у Львові

За опитуванням Міністерством фінансів інвестування у...

Продовжити читання →
по aica

Приєднуйтесь до дискусії