• Агентство нерухомості АІСА реалізує Ваші мрії комфортного житла у Львові!

з 9 до 18

Понеділок-П'ятниця. Субота з 11 до 15-00.

м. Львів

вул. Київська 21

+38(067)4831653

aisa@ukr.net

Порівняти оголошення

Документи при оформленні угоди.

До купівлі нерухомості необхідно підійти досить серйозно. Щоб підібрати достойний варіант потрібно звернутись до спеціалістів у своїй сфері, які допоможуть не лише підібрати нерухомість у Львові, а й допомогти з оглядом, перевіркою документів, з перевіркою на справжність та відсутність проблем в документації, оформити все правильно та не мати проблем в подальшому.

 

Агенція нерухомості Львова допоможе з перевіркою власника нерухомості, отримає достовірну повну інформацію про те чи не накладено арешту на майно власника, чи були оплачені комунальні послуги в повному обсязі до продажу.

 

Якщо Ви вже знайшли омріяне житло у Львові і лишається лише сам процес оформлення купівлі – необхідно підписати попередній договір з агенцією та довірити паперові справи спеціалістам. Квартири та будинки купляються не кожного дня і це потребує володіння високого рівня знань у таких справах і створення правильного договору, аби уникнути проблем з майном в майбутньому та мати гарантійний захист своїх прав.

Документи для купівлі нерухомості, які потребують уваги:

 • Правовстановлюючий документ;
 • Виписка з реєстру права власності;
 • Паспорт/ свідоцтво про народження ;
 • Згода чоловіка, або дружини;
 • Техпаспорт;
 • Свідоцтво про шлюб, або його розірвання;
 • Довідка про відсутність боргів;
 • Довідка з БТІ ;
 • Експертна оцінка нерухомості;

Документи від покупця нерухомості :

 • Паспорт/ Свідоцтво про народження;
 • Свідоцтво про шлюб або його розірвання;
 • Згода від чоловіка/дружини.

З професійними агенціями у Львові Ви отримуєте гарантію на безпечну угоду, адже агенція гарантує зі свого боку укладання правомірної угоди із залученням нотаріуса, перевірку та створення супровідних документів, безпеку Ваших коштів до останнього моменту в купівлі та юридичну допомогу.

 

Для чого потрібно укладати договір про угоду купівлі/продажу нерухомості? Професіонали з нашого агентства нерухомості допоможуть у цьому розібратись. Договір відіграє головну роль для юридичного підтвердження передачі права власності та його закріплення за новим власником, правомірності передачі коштів від покупця до продавця.

 

Покупець нерухомості повинен сплатити податок в розмірі 1% від вартості нерухомості в пенсійне страхування, адміністративний збір за переоформлення права власності у державному реєстрі речових прав.

Продавець в свою чергу має заплатити податок з продажу нерухомості, податок на дохід фізичних осіб у розмірі 5% від суми (якщо продаж відбувається менше ніж за 3 роки після попередньої угоди), прописаної в договорі, військовий збір у розмірі 1,5%.

 

В попередньому договорі з агентством нерухомості можливо оговорити та домовитись про оплату всіх послуг навпіл між покупцем та продавцем.

img

aica

Схожі повідомлення

Особливості купівлі новобудови у Львові з допомогою агентства нерухомості.

На перший погляд здається, що у самостійній купівлі...

Продовжити читання →
по aica

Як обрати квартиру у Львові?

Коли настає час для покупки квартири, майже в усіх...

Продовжити читання →
по aica

Інвестування в нерухомість у Львові

За опитуванням Міністерством фінансів інвестування у...

Продовжити читання →
по aica

Приєднуйтесь до дискусії