• Агентство нерухомості АІСА реалізує Ваші мрії комфортного житла у Львові!

з 9 до 18

Понеділок-П'ятниця. Субота з 11 до 15-00.

м. Львів

вул. Київська 21

+38(067)4831653

aisa@ukr.net

Порівняти оголошення

Інвестування в нерухомість у Львові

Інвестування в нерухомість у Львові

За опитуванням Міністерством фінансів інвестування у нерухомість залишаються однією з головних альтернатив депозитним внескам в Україні. Вкладаючи свої гроші в квадратні метри, українці надіються не тільки захистити свої збереження від знецінення, але ще і заробити. В цьому нарисі ми розглянемо декілька популярних варіантів інвестування в нерухомість та їх економічну доцільність, зазначимо ті варіанти які приводять до найбільшого прибутку. В Україні Львів входить в трійку найпривабливіших міст з точки зору вкладання інвестицій в нерухомість.

Перший варіант інвестування.

Придбання квартири на ранніх етапах будівництва. Цей варіант популярний з 2006 року і зараз обіцяє прибуток, адже суть цього методу в придбанні нерухомості за нижчу ціну та перепродаж її в майбутньому за вищу. Якщо інвестувати на початковому етапі, то до кінця будівництва ціна квадратного метра в такій нерухомості зростає в середньому на 25-30%. Ціна зростає приблизно через 2 роки, а якщо ви одразу оплатите всю вартість квартири, забудовник може дати ще 5-15% знижки. Головне в цьому варіанті інвестування правильно вибрати об’єкт для інвестиції.

Що для цього треба? Вибрати та проаналізувати об’єкт. Взагалі, більшість буде залежати від репутації забудовника та його минулих об’єктів.

  • Уважно проаналізуйте генеральний план забудови. Зверніть увагу на інфраструктуру місця в якому зводиться будинок. Якщо це новий великий квартал, забудовник має продумати рішення комфортного існування великої кількості людей на невеликій площі, а це означає будівництво дитячих садків та шкіл, дорожньої інфраструктури, муніципального транспорту, вирішення проблем з паркувальними місцями та сферою обслуговування. Якщо ці моменти упущені та непродумані забудовником, будьте впевнені що з часом ціна за квадратний метр падатиме, і отримати прибуток стане неможливим.
  • Порівняйте вартість квадратного метра з вартістю аналогів. Якщо вона значно вища то це привнесе деякі проблеми з перепродажем або різниця між вартістю покупки та продажем може виявитись менше, ніж очікувалось.

Другий варіант інвестування.

Придбання квартири для подальшої здачі в оренду. Цей варіант вигідний для тих, хто ще не готовий ризикувати, вкладаючи гроші в початкових етапах будівництва. Такий варіант дозволить зберегти капітал, але великих фінансових прибутків він не передбачає.

Квартира в будинку, зведення якого наближається до завершення, обійдеться дорожче, ніж на початкових етапах на 20-30%. На етапі  котловану можна обійтись сумою в $25000-30000. Ближче до кінця будівництва сума може вирости до $40000. Якщо при цьому в квартирі буде ремонт від забудовника, інші витрати будуть мінімальними. Термін стовідсоткової окупності становить 8-9 років.

За цей період квартира може як і вирости в ціні так і впасти. Критерії підбору будуть такі самі, як і при придбанні з ціллю перепродажу, які ми навели вище. Вдала локація, якісні характеристики об’єкта, продумана інфраструктура, благоустрій – це є основою у виборі об’єкта вашої інвестиції.

Третій варіант інвестування.

Придбання нерухомості у старому жилому фонді для здачі в оренду. Цей варіант несе в собі стабільність, але не великі прибутки і вигідний перепродаж у майбутньому. Квартири такого типу активно дешевшають. Але є одне «но» – при вдалій локації та вигідній ціні угоди, можливо повернути вкладені гроші за 6-7 років. У Львові великий історичний старий фонд, який концентровано знаходиться в центральній частині міста, старий фонд радянського періоду в спальних районах міста і невелика частина будинків періоду незалежності.

В історичній частині міста інвестування, звісно, буде найвигіднішим але і дорожчим. Це відбувається завдяки розвитку туризму в місті – такі квартири можна здавати подобово, що набагато вигідніше ніж довгострокова оренда. В місті багато студентів та активної молоді, які зазвичай прагнуть проживати поряд з навчальними закладами та поряд з активними громадськими місцями культури та відпочинку, тобто в центрі та ближчому центрі міста. Таку квартиру можна придбати за $25 000 – 35 000. Здати її в оренду, при умові хорошого ремонту вийде від 6 000 – 10 000 грн. Окупиться інвестиція, за відсутності інших витрат, приблизно за 8-9 років.

Радянський спадок в спальних районах міста характеризується хіба що своєю стабільністю. Великого розчарування як і зростання в ціні така квартира не принесе. Якщо історичне місто виграє завдяки туристам та молодим спеціалістам, радянські будови здатні ненабагато зрости в ціні завдяки наявності інфраструктури та ремонту. Без цього ваша інвестиція стане вашим розчаруванням. Адже вигідно поставити ціну оренди, за яку орендар згоден буде винайняти вашу квартиру буде неможливо, і окупність її буде тягнутись роками. Вибрати вдале місце, зробити якісний хороший ремонт – дуже важливі задачі. Окупність такої квартири буде довше.

Інші об’єкти жилих фондів міста. Якщо з радянським та історичним фондом Львова все зрозуміло, то з відносно новими будинками не все так однорідно. Придбання квартири в них суттєво не відрізняється і залежатиме від місця та від архітектурно-планувальних рішень, благоустрою, та інженерних мереж. При вдалому поєднанні всіх цих аспектів така квартира коштуватиме більше за два варіанти, які наведені вище, та може зростати в ціні.

Як бачимо, квартири в новобудовах – найбільш вигідний варіант для інвестування, але у будинків старого жилого фонду є одна важлива перевага – мінімальні ризики і можливість отримувати прибуток одразу, не очікуючи завершення будівництва. Всі варіанти мають свої особливості, які необхідно врахувати, щоб не прогадати. У цьому вам легко допоможуть фахівці компанії «КОМПАНІЯ НАЗВА». У нас перевірена база об’єктів будівництва, актуальні бази квартир по всьому Львову, консультація та повний юридичний супровід договору покупки та продажу та гнучкі умови співпраці.

img

aica

Схожі повідомлення

Документи при оформленні угоди.

До купівлі нерухомості необхідно підійти досить...

Продовжити читання →
по aica

Особливості купівлі новобудови у Львові з допомогою агентства нерухомості.

На перший погляд здається, що у самостійній купівлі...

Продовжити читання →
по aica

Як обрати квартиру у Львові?

Коли настає час для покупки квартири, майже в усіх...

Продовжити читання →
по aica

Приєднуйтесь до дискусії