• Агентство нерухомості АІСА реалізує Ваші мрії комфортного житла у Львові!

з 9 до 18

Понеділок-П'ятниця. Субота з 11 до 15-00.

м. Львів

вул. Київська 21

+38(067)4831653

aisa@ukr.net

Compare Listings

Велике чудове місто з розвинутою інфраструктурою, великою кількістю парків, університетів, виробництв, та великий український культурний центр – це все про Львів. І не дивно, що всі вигоди проживання громади, спонукають людей переїзджати в місто, купляти, знімати квартири і будинки, рухаючись до мрії кожної людини –  комфортного проживання.

Ринок нерухомості Львова великий та різноманітний та поповнюється кожен день новими об’єктами нерухомості.  Тут знаходиться пропозиція на будь який смак – об’єкти у новобудовах, апартаменти в старому австрійському фонді, або ж класика у спальних районах міста, котеджі  та власні будинки. Все це продається та купується у Львові, за день сотні  людей потискають один одному руки в знак вітання після вдалого підписання угоди. На місці проданих об’єктів з’являються нові пропозиції і відслідкувати їх, і бути в тренді – це не легка задача.

Витратити час на пошуки, телефонні дзвінки і переговори на об’єкт якого вже немає, або якого взагалі не існувало, потрапити на фіктивні оголошення – це, нажаль, реалії ринку нерухомості. Безпечність, комфорт та економія часу – це базова потреба кожної людини. Тому для того щоб вигідно і безпечно продати та купити нерухомість, або орендувати  квартиру чи комерційні апартаменти саме такі які необхідні Вам, існує  агентство нерухомості АІСА.  Наше кредо – це індивідуальний підхід до кожного проекту і до кожного клієнта.  Яким би не був бюджет нашого клієнта, ми готові запропонувати високий рівень обслуговування та максимальний комфорт протягом всіх стадій купівлі або продажу, оренди нерухомості.

Ми готові запропонувати:

 • Житлову, комерційну та промислову нерухомість
 • В необхідному Вам місці
 • Належної якості та комфорту
 • Оптимальної вартості

Наша агенція нерухомості АІСА заснована 2007 року, і ми маємо великий досвід  та багато успішно завершених угод, і тому щасливих клієнтів.  Це досягається завдяки тому, що ріелтори, маклери, брокери знаходяться в осередку будь-яких передових змін ринку нерухомості міста та Львівської області, проводять моніторинг та  аналітику ринку ,для того щоб полегшити Вам настільки нелегку справу як купити , продати, орендувати нерухомість.

Мета нашого агентства нерухомості АІСА:

 • Оптимальний підбір об’єктів
 • Достовірна інформація
 • Гарантія безпеки угоди
 • Економія часу
 • Якісний сервіс

Ми створили цей сайт для Вашої зручності та комфорту. В меню Ви можете знайти відповідні розділи які можуть Вам знадобитися. Крім того, спеціальний розділ нашого сайту в будь-який час готовий ознайомити Вас з нашими гарячими пропозиціями.  Виставляючи нерухомість Львова та області, спеціалісти АІСА на сайті надають реальні фотографії, докладні описи об’єктів нерухомості: квартири, будинки, кімнати, земельні ділянки. Також Ви можете звернутись безпосередньо до нашого агента, що ще додасть Вам трохи вільного часу. В будь-якому випадку, шукаючи життєвий простір своєї мрії, звернувшись до нашої агенції, Ви зекономите час та гроші. Виходячи з Ваших побажань, Агенція нерухомості АСІСА знайде для Вас оптимальні та найкращі пропозиції. Також, ми беремо на себе організацію показів об’єктів у зручний для Вас день та час. Після того як Ви оберете об’єкт нерухомості, ми допоможемо скласти юридично вірну угоду.

Окрім житлових об’єктів, наше агентство нерухомості  працює з комерційною та промисловою нерухомістю.  Офіс, майстерня, салон, складське приміщення, промислове приміщення – всі ці пропозиції ми готові надати Вам, а також консалтингові послуги підприємствам усіх форм власності, супровід і надання юридичних послуг, і складання угод.

Вдала угода – це впевненість кожного учасника в безпечності своїх дій і вигідного вкладання власного капіталу. Це основа нашої роботи з клієнтом.  Ми юридично перевіряємо всіх продавців, допомагаємо в оформленні всіх документів при купівлі та продажу нерухомості і тим самим забезпечуємо безпеку операцій і Ваш комфорт.  Наші юристи перевірять вибрані Вами об’єкти на можливість іпотек і заборон на купівлю об’єкту, Вас проконсультують щодо вартості  послуг, та щодо суми оплати податків. Ми прослідкуємо, щоб на момент укладення договору всі мешканці були зняті з реєстрації, а всі заборгованості були сплачені.

Для клієнтів які бажають придбати нерухомість за іпотечною програмою, ми  надаємо спеціальні послуги. Можливо Ви ще тільки задумуєтесь над вирішенням свого житлового питання та в пошуках вигідної для Вас іпотечної програми? Наші агенти слідкують за розвитком банківських програм іпотечного кредитування населення та підковані юридично у законах і нормативних документах українських банків, для того щоб підібрати для Вас найвигіднішу пропозицію іпотеки та її страхування. Ми надаємо послуги консультування по іпотеці, підберемо для Вас вигідну програму, допоможемо в оформленні всіх документів для подання на кредит, і повний супровід до останньої сплати.  Крім того, забезпечимо повну безпеку операцій.

Ви бажаєте купити або продати квартиру, будинок, ділянку у місті Львів або його області? Звертайтесь до нас. За великий період існування ми змогли стати одним з лідером в сфері ринку нерухомості. Дякуємо нашим численним клієнтам і партнерам за довіру та плідну співпрацю.

Наше агентство нерухомості у Львові має одну з найбільших інформаційну базу об’єктів жилої та комерційної нерухомості по всім районам міста Львів та області. Ви без зайвого витраченого часу і сил можете скористуватися нашим сайтом та знайти цікаві Вам варіанти. А спеціалісти нашої компанії завжди Вас проконсультують та допоможуть у вирішенні проблем, пов’язаних з нерухомістю. Також на нашому сайті Ви можете зручно подати заявку на купівлю-продаж квартири, будинку, офісу та інших об’єктів.

Агентство нерухомості АІСА це:

 • 12 років успішної роботи на ринку нерухомості Львова
 • Профільні спеціалісти з вищою освітою та великим досвідом роботи в сфері нерухомості
 • Широка база житлових та комерційних об’єктів
 • Юридична безпечність та надійність
 • Індивідуальний підхід та робота направлена на задоволення клієнта
 • Професійне та своєчасне консультування у всіх аспектах нерухомості
 • Ваш комфорт та впевненість.

          Наше кредо – індивідуальний підхід до кожного проекту і до кожного клієнта.
Також здійснюємо підтримку наших клієнтів на будь-якій стадії напрацювання рішень – від формулювання бізнес-ідеї до розробки детальної програми дій.

Кращі Обєкти

Sorry No Results Found

Типи нерухомості

Sale of 3 bedroom apartment on the street. Pasichna

Sale of 3 bedroom apartment, on the street. Pasichna, in the house for 4 apartments, 64/50/6, 2/2 brick is an attic over the whole apartment. + 15 acres of land in common use, and garage for 2 cars. Good location.

3-room apartment, Lviv, Fedkovychst.Price 80 000 USD

Saleof 3-room apartment on Fedkovychastr., 93/60/13 sq.m., 3/3 floor, brickAustrianhouse. There is also a basement(18 sq.m)withwindowstothestreet and anattic(ceiling height -4 m).   Price 80 000 USD For more information call 097 934 81 60 Julia (Viber, WhatsApp, Telegram) email: cg_aisa@ukr.net

3-room apartment in Lviv. Price 120 000 USD

This fashionable 3-room apartment(two level)  is located on Efremovast, 96/50/16 sq.m., floor 3/3,old Austrian building in good condition, fresh renovation, 2 bathrooms, expensive carpentry, very light, modern and cozy. Price 120 000 USD For more information call 097 934 81 60 Julia (Viber, WhatsApp, Telegram) email: cg_aisa@ukr.net

3-room apartmentIn Lviv on Kokorudzy st.Price 110 000 USD

That is a great two-level 3-room apartmenton Kokorudzhast., 157/112/33 sq.m, 4/4 brick, fireplace, balcony, individualheating.   Price 110 000 USD   For more information call 097 934 81 60 Julia (Viber, WhatsApp, Telegram) email: cg_aisa@ukr.net

Міста

Houzez will make you always happy

like

Front-end Login
and Property Submission

Both you and your agents are able to login and submit property listings from the front of your website

follow

Front-end Social Login
Integrated

Allow your members to use their social media accounts so they can subscribe and login to your website fas

speedometer

Powerful
Admin Panel

Provide your agents and clients with an easy way to manage their profile, properties for sale and other settings

Testimonials

Here could be a nice sub title